#AB test
TM SKLO SKLENÁŘSTVÍ PRAHA
tm sklo úvod
tm sklo kontaktujte nás
název stránky

Akvária

Vyrábíme akvária a terária na míru. Stačí zaslat rozměr a my Vám obratem pošleme kalkulaci. K výrobě se používá sklo od 3 do 15 mm, dle velikosti zvolené nádrže.

Zobrazit více
název stránky

Barevné sklo

Nabízíme lakované, barevné sklo Lacobel, nebo sklo se saténovou úpravou povrchu Matelac. Skla dodáváme standardně ve 25 barvách, nebo můžete vybírat dle vzorníku RAL, téměř 200 odstínů.

Zobrazit více
název stránky

Bezpečnostní sklo

Bezpečnostní sklo Connex se skládá ze dvou, nebo více tabulí skel, které jsou spojeny vrstvou folie, která zaručuje bezpečnost. Bezpečnostní sklo, lze použít pro všechny druhy zasklení, kde požadujete zajištění skla proti vysypání a proti vniknutí cizích osob do objektu.

Zobrazit více
název stránky

Dvojskla a trojskla

Vyrábíme a dodáváme izolační dvojskla, trojskla. Izolační sklo je tvořeno dvěma či více tabulemi plochého skla. Síla dvojskla je závislá na použití vnitřního rámečku a síly skel, nejčastěji 16 – 30mm. Vnitřní rámeček je naplněn prostředkem zamezujícím tvoření vlhkosti v meziskelním prostoru.

Zobrazit více
název stránky

Zrcadla

Naše společnost se zabývá výrobou a montáží zrcadel. Dodáváme zrcadla 3 – 6 mm, zrcadla v rámu (hliníkové rámy), lepení zrcadel na zeď, zrcadla do koupelny, fasetová zrcadla. Vybrat si můžete jakýkoliv tvar a rozměr, my Vám dodáme zrcadlo na míru. Zajišťujeme montáž a lepení zrcadel přímo u zákazníka.

Zobrazit více